Lokaty

Posiadasz odłożoną gotówkę i nie wiesz w co ją zainwestować? Zapraszamy Cię do skorzystania z oferty naszych lokat. Dzięki nim twoje pieniądze zamiast leżeć i czekać, aż przyjdzie potrzeba na ich wykorzystanie mogą same zarabiać na siebie zwielokrotniając Twoje dochody. Czasy trzymania gotówki w skarpecie pod łóżkiem już dawno minęły. Inwestowanie nigdy nie było takie proste!

Sprawimy, że Twoje pieniądze zaczną zarabiać bez ryzyka – lokaty to najbezpieczniejsza forma inwestowania na rynku. Żyjemy w dobie kryzysu, nie mając pewności co przyniosą kolejne dni, miesiące, lata. Nie daj się zaskoczyć. Zacznij z nami oszczędzać, a nie straszne Ci będą na starość problemy z niską emeryturą i dużymi cenami leków. Oszczędzanie już teraz pozwoli Ci później godnie żyć.

Posiadamy różne programy – to Ty decydujesz na ile czasu powierzasz nam swoje pieniądze – im dłużej tym większe otrzymasz profity. Jeżeli masz na oku konkretny cel np. chcesz uzbierać na nowy komputer dla syn dobierzemy Ci odpowiednią lokatę krótkoterminową, dzięki której zaoszczędzisz nie tylko potrzebną gotówkę, ale dodatkowo otrzymasz zyski z prowadzenia lokaty.